Osobní zpověď ...

Nad naší chalupou v Gutech - „Javorový“ Something about me ... tedy jak to vidím a co se povídá:
184/ 86, podnikatel, nekuřák a "nealkoholik" s kladným vztahem k archivnímu vínu, milující svoji relativní svobodu a nezávislost, adrenalinový sport, alternativní kulturu i tantrický sex. A hluboce nesnášející hysterické výstupy, jednostrannou žárlivost, "chytré" hlupáky, vlezdoprdelkovství, závist či chamtivost, aroganci a nevkus užvýkaných zbohatlíků, prudérnost velectěných moralistů či přílišnou předpodělanost (promiňte, to slovo zní hrozně, ale nevím, jak se to řekne výstižně spisovně, něco jako "Nesvlíkej kalhoty, dokud je brod daleko").

A vlastnosti? Jsem pekelně nedochvilný, občas možná příliš sebevědomý, drzý či snad zahleděný do sebe, místy zbytečně upovídaný. A taky všude a vždy děsně bloudím. Z této strany to vypadá hrozně, ale jinak je nejspíš na mě spoleh, v práci i v soukromí, a umím se postarat o sebe i o druhé. S inteligencí nevím, ale moudrost už čekám každou chvilku. Nejspíš jsem hodně otevřený, tolerantní, emocionální, skoro vždy aktivní, milující výzvy a riziko. Asi jsem byl workoholik (je to dobrá nebo špatná vlastnost?), 12 – 16 hodin denně bez víkendů a dovolených. Skoro deset let mě to drželo, dnes úspěšně brzdím. Pak jsem se cítil být "sporto-holikem" (pár měsíců až se 13 tréninky týdně) , ale teď už jsem asi normální. Až vyrostu, počítám, že budu velmi rozumný a seriózní člověk.

P.S.:
Mám již téměř všechno, co jsem si přál pod stromeček - práci, která mne hodně baví, bezvadné děti (i když ne doma), zlaté rodiče i sestru (tu navíc s úžasným manželem), krásné bydlení, skvělé koníčky, dobré přátele i spoustu technických hraček, které mi přinášejí radost. To bude drahé, viď Ježíšku?