3 + 3 tipy na dárky na poslední chvíli

3. 12. 2021

Věříme, že podpora tuzemské produkce se vždy zúročí. Proto ve společnosti Škodák.cz už desítky let vyrábíme a prodáváme hebké české dárky za rozumné ceny. Naší srdeční záležitostí jsou vánoční kolekce. Jste-li pod tlakem a nevíte, jaké dárky na poslední chvíli obstarat pro rodinné příslušníky či přátele, máme pro vás elegantní řešení. Prohlédněte si naše populární hřejivé deky a povlaky na polštářky. Mezi těmito chlupatými mazlíčky jistě najdete tipy na dárky na poslední chvíli pro ženy i muže všech generací!

Dárky na poslední chvíli vyřešíte s našimi tipy snadno a rychle

1. Darujte blaho v podobě huňaté deky z eko kožešiny

Od začátku adventu až do předjaří obdarovaného dokonale zahřeje huňatá deka z mikroplyše a fleecu. Bude se s ní cítit jako v kožíšku a ještě víc ho bude hřát pocit, že kvůli tomu netrpělo žádné zvíře. Základní odstín deky je bílý a doplňuje ho šedý nebo hořčicový nádech, vždy skvělý pro současné interiéry. Také údržba je na rozdíl od opravdového kožichu úplnou hračkou. Deku stačí občas vyprat – suchá je raz dva a nežehlí se.

2. Zaostřeno na plyšový kožíšek přestrojený za deku

Srovnání s kožíškem se neubráníme ani u další deky, která má vznešený název Deluxe a je oboustranná. Do obýváku můžete zvolit příjemně relaxační zelený odstín a třeba pro malou princeznu růžové provedení. Deka jistě dokonale zapadne do jejího pokojíčku.

Deka je skvělým dárkem a ještě lepším parťákem v zimních dnech – béžová je multigenerační

Skutečně univerzální je pak šedá deka ozdobená bílými hvězdami a pruhy. Ta nadchne i partnera, tatínka, dědečka, ba dokonce syna v pubertálním věku.

3. Zaručený tip: lehká deka do každé doby i domácnosti

Také třetí, lehčí deka je z mikrovlákna a téměř bezúdržbová. Má všestranné využití – hodí se v posteli, na křesle u televize, na terase či zahradě a v chladnu i v autě. Její materiál vyhoví i uživateli s alergickými projevy. Deka přímo vyzývá k tomu, aby se do ní člověk v duchu dánského fenoménu hygge zachumlal, dal si u knížky či filmu svařák nebo horkou čokoládu a přestal sledovat čas… Nikoho neurazíte šedým odstínem, ale nabízí se například i růžový.

Všechny doporučené deky mají dostatečné rozměry 150 × 200 cm, takže se pod nimi s novým majitelem klidně zahřeje i někdo další J. A jdeme na další trojku, tentokrát „polštářovou“. Rozhodujte se srdcem – k takovému mazlíkovi se totiž formuje až osobní vztah…

1. Chundelatý povlak na polštářek – parťák deky č. 1

Dobrá zpráva: K výše představené huňaté bílé dece s šedým nebo hořčicovým nádechem máme parťáky, stejně neodolatelné polštářky. Domov zútulní jako mávnutím kouzelného proutku a kdo na ně položí hlavu, ihned se odebere do říše nejpohádkovějších snů. Se soupravou deky a polštáře (tip 1 + 1) lze zimu nádherně prožít, a ne jen trpně přežít.

2. Povlak Leonora – v IN šedém či šampaňském odstínu

Noblesní, glamour interiérový styl hodný filmové hvězdy perfektně doladí lesklý povlak na polštář Leonora v šedém či šampaňskému odstínu, který je momentálně na nejvyšších příčkách oblíbenosti našich zákazníků. Dá se totiž zkombinovat téměř s každým aranžmá. Působivé kontrasty vytváří právě s výše prezentovanými huňatými textiliemi.

3. Jednorožec a hvězdy – norský pletený povlak

Hity letošních Vánoc jsou norské pletené povlaky na polštáře – potěšení pro více smyslů. Stačí se podívat třeba na vzor Jednorožec a hvězdy a už se v mysli přenesete do romantické zasněžené krajiny Norska, ozvláštněné čarokrásnou polární září. Hebký polštářek s tímto povlakem je krásnou dekorací, ale i praktickou lůžkovinou pro každodenní spánek.

Polštářky vždy zútulní interiér – správně vybraný povlak na polštář je perfektní dekorace

Povlaky na polštáře z našich tipů mají běžný rozměr 45 × 45 cm. Buď se spolehněte, že takovou výplň příjemce dárku doma má, nebo mu ji zajistěte rovněž z našeho sortimentu v rámci jedné objednávky. Vedeme veškerý bytový textil pro střídmé přírodní i zářivé, luxusní interiéry.

Využijte naše tipy na dárky! Jsou užitečné a příjemcům zároveň pomohou dotvořit vánoční aranžmá.