Dárky pro tatínka, dědečka i synka

J. Frňková

J. Frňková

29. 10. 2021

Že pánové měkké dárky nepotřebují? O tom víme my ženy své. Do dílny ani do garáže jim přece svůj designový bílý ručník nepůjčíme, i kdyby prosili na kolenou – ruce od kolomazi do nich prostě nepatří. A navíc dědeček má stejně nejraději tu léty osvědčenou modrokárovanou klasiku, bez které nejde práce od ruky. 😉

ručník pro tátu i dědu do garáže, dílny či do sklepa

Praktický dárek pro všechny správné kutily

Ano, s dárky od Škodáka je třeba myslet i na mužské pokolení. Jestli chcete opravdu dobrý tip na praktický dárek, kterým určitě neuděláte chybu, máme v nabídce pracovní ručníky v tradičním vzhledu, ale i v poněkud modernějších variantách. A tím je právě vaflový ručník ve třech barvách – šedá, béžová a červená. Výhodou tohoto ručníku pro všechny správné kutily je jeho výborná savost a že rychle usychá.

I u dědečků zůstaneme u praktických tipů na dárek. Tenhle pracovní ručník je legendární a jednu dobu nechyběl snad v žádné koupelně. Pro vašeho dědečka bude určitě milým překvapením, že se ještě pořád vyrábí, zachoval si svou vysokou kvalitu i svůj typický vzhled.

Dárky pro kluky vnuky

Škodák nabízí i početnou zásobu dětského bytového textilu. A i když u dětí tyto tzv. měkké dárky nejsou příliš oblíbené, odvážíme se tvrdit, že bagry a vláčky v posteli udělají radost i jim. Jsou jim totiž dělané přímo na míru, velké množství pestrobarevných povlečení s oblíbenými dětskými vzory, které si vaše dítě zamiluje a které budou ozdobou jejich pokojíčků.

Veselé barvy, spousta obrázků, už jen jejich počítáním můžou kluci strávit spoustu času. Je to rozhodně lepší zábava než počítání oveček! Měkké míče oknem naštěstí neproletí.