Topit jako o život přes celou zimu? To se prodraží. Topte přiměřeně a k pohodičce u televize nebo knížky se zachumlejte do hřejivé deky a mezi chlupaté polštářky. Usedněte do nich s dětmi jako do obláčků a vytáhněte staré dobré deskovky. Zabaví i při nachlazení. A pokud to vypadá na celý den v posteli, vsaďte se Škodákem na pohádkový maraton.

Deky nahradí krb, v pelíšku bude příjemně a nejlépe bude v posteli v heboučkém ložním povlečení
Chybějící domácí krb snadno nahradí hřejivá deka a teplé ložní povlečení

Teplo se vám rozlije celým tělem – deky pro domácí pohodu

Teplo rodinného krbu neznamená jen to fyzické teplo, ani u toho nemusí plápolat plameny. U srdce zahřeje i dokonalá souhra doplňků, které vytvoří domáckou atmosféru. Ale když je opravdu „frišno“, tak je deka prostě deka. ?

Zabalte se do heboučké deky, uvařte si čaj s medem, nakrájejte dětem jablíčko na přísun tolik důležitého vitamínu C. Takhle uvelebeni na gauči nebo na posteli se můžete pustit do deskových her. Ty jsou stále populárnější i mezi dospělými, pro děti ale doporučujeme něco nenáročného. Kromě klasiky v podobě Člověče, nezlob se můžete vyzkoušet Loupežníky, Monopoly, zabavíte se i u Jožina z bažin nebo s Dixitem.

Složte hlavu do měkkého a teplého – povlaky na polštáře k zahřátí i dekoraci

Zamrzla vám v hlavě i myšlenka? Třeba pomůže něžný dotek huňatých či pletených povlaků na polštář. Povlečené polštářky jsou jednoduchou a vždy stylovou dekorací – a ve chvílích potřeby vždy po ruce i pod hlavou.

Plyšový pelíšek – ložní povlečení na zimu

Elá hop! Doskočte do pelíšku, kde je pěkně teploučko a heboučko.

Občas se prostě nikomu z vyhřátého pelíšku nechce…

Znáte mikroplyš?

Tak jako se děti rády tulí k oblíbenému plyšákovi, i vy se teď rádi schoulíte do své měkoučké postele s tímto návykovým mikroplyšovým povlečením. Věřte, že teď už vám zima v posteli rozhodně nebude. Toto ložní povlečení vyniká svou hebkostí a hřejivostí, takže se budete cítit jako princezna v pohádce noc co noc.

Flanelu už odzvonilo? Zdaleka ne!

Kdo by neznal staré dobré flanelové košile? Každá generace snad zažila jejich vracející se slávu. Jedno se však flanelu upřít nedá, a to je jeho měkkost a příjemná hřejivost. Proto jsme ušili ložní prádlo také z tohoto poddajného materiálu. Možná budete mile překvapeni, jak vás flanelové povlečení měkce obejme a dopřeje tak dobré spaní.

Bavlna – stará dobrá klasika

Bavlněné ložní povlečení to je evergreen mezi evergreeny. To se prostě neomrzí. Navíc, když je té bavlny celých 100 % s vysokou gramáží a stálobarevným potiskem, není co řešit. Je skvělé pro své celoroční využití. V zimě příjemně zahřeje, v létě se pod ním člověk nezpotí.

A co takhle len?

Možná, že to někoho překvapí, ale len má skvělé vlastnosti a výborně se hodí i na povlečení. Nevěříte? V zimě bude hřát, v létě chladit. Čím déle jej budete používat, tím měkčí a hebčí bude. Vydrží a neřídne. Prostě lněné povlečení je extra odolné a už jej zřejmě nebudete nikdy měnit.

Lesk v ložnici i v zimě?

Máte-li rádi luxusní povlečení, ale nechcete, aby vás v zimě chladilo, pak je damašek pro vás to pravé. Základem je 100% bavlna, která si ponechává své skvělé vlastnosti a zároveň svým vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější spáče. Hebkost a lehkost, to je luxusní damaškové povlečení.

NÁŠ TIP: Co takhle strávit ve Škodákově povlečení celý den? My dospělí si přece jednou za čas zasloužíme jen ležet a nic nedělat. Nu a dětem nabídněte Déčko a pohádkový maraton. Však ho s nimi „běžet“ nemusíte.