Teplo v posteli i bez zimních ponožek

S. Grycmanová

S. Grycmanová

25. 10. 2021

Nemusíte si je navlékat na noc. Teplo v posteli bude i bez nich, když budete vědět, jak na kvalitní „zimní spánek“. A ten začíná právě teď.

Teplo v posteli i bez ponožek a svetru

Podzim je už v plném proudu a nenápadně se připlížily i ranní mrazíky. Přiznejte se, kolikrát už jste ráno museli škrábat auto? A stejně jako se příroda připravuje na zimní spánek, měli bychom i my začít uvažovat o zimní úpravě našich pelíšků. Máme dvě možnosti:

  1. Buď se na noc pořádně navléct, vyzbrojit se tlustými ponožkami, možná i čepicí a zabalit se nejmíň do dvou dek.
  2. Anebo je tady mnohem praktičtější, elegantnější a hlavně účinnější řešení s „termoizolací Škodák“ vhodné do každé postele.

Zahřeje na těle i na duši

Stačí Škodákova zimní peřina a k tomu teplé povlečení, které nejen zahřeje, ale taky skvěle vypadá. Tak co? Nechcete se zbavit otravných ponožek a ponořit se do spánku bez obav z lezavé zimy?

Určitě neuděláte chybu, když zvolíte naši zimní prošívanou přikrývku, která má skvělé termoizolační vlastnosti. Přikrývka je vyrobená v České republice, na dotek je velmi příjemná a je vyplněná polyesterovým rounem ze značkových konjugovaných dutých vláken. Ta jsou lehká jako peříčko, a když ho je dostatečné množství, nepustí zimu dovnitř ani teplo ven.

Ideálně zkombinujte s naším prošívaným polštářem Comfort, který je pěkný na pohled, ale díky výplni z dutého vlákna je i skvělou oporou pro krční páteř. Navíc se stejně jako peřina dá vyprat na 90 °C, a tím zničíte všechny nezvané viry i bakterie.

Zimní ledoborec flanel!

Bavlněné flanelové povlečení patří po právu mezi ty nejoblíbenější, málokterý materiál se tak hodí pro podzimní a zimní měsíce. Je totiž hřejivý a hladivý na dotek. Navíc se jedná o ryze přírodní materiál, je totiž vyroben ze stejné látky jako klasické bavlněné povlečení, jen jeho povrch je mechanicky upravený, počesaný s jemným hřejivým vlasem. Je tedy poněkud dražší než jeho umělé náhražky, ale vaše pokožka v něm bude moci volně dýchat. Povlečení se nežmolkuje.

Další řešení pro zimomřivce – mikroplyš

Jestli toužíte po pořádně hebkém a teplém pelíšku, sáhněte po některém z našich povlečení z mikroplyše. Do toho se zachumláte až po krk, jak je pohodlné, protože je vyrobené z extra jemných polyesterových vláken. Nadto je tento materiál velice nenáročný na údržbu, nekrčí se a rychle schne. Jedno je jisté, teplé ponožky můžete nechat v šuplíku, protože v tomhle povlečení vám zima rozhodně nehrozí.

Šedý melír je elegantní a hodí se do každé ložnice – posuďte sami. Pokud vám vadí, že jste si přes obrazovku nesáhli, nezávazně si povlečení z mikroplyše objednejte a stavte se na nejbližší prodejnu Škodák.

Ať už zvolíte jakékoliv povlečení, doplňte ho naším froté prostěradlem, které nabízíme v široké škále barev, takže nebudete mít problém s jeho sladěním. Opět se jedná o kvalitní hřejivý materiál, takže se skvěle hodí pro chladnější polovinu roku.