Vánoční teflonové voděodolné prostírání na stůl - Stříbrné stromky - 30 × 40 cm

Vánoční tabule musí být krásná a slavnostně laděná – to zařídí tematicky zvolené prostírání se svátečním vzorem. Vánoční atmosféru klidu a pohody výrazně podtrhne i použitý materiál: teflonové prostírání na stůl má říz a zajistí to pravé vánoční mirákulum.

Více

Popis

Štědrovečerní pohoštění prostřené na tom nejlepším: teflonové prostírání na stůl 

  • Vánoční prostírání na stůl je vyrobené ze 100% polyesteru s nanesením slabé vrstvy teflonu. Má vodoodpudivý efekt: teflonové prostírání na stůl jednoduše nesaje žádné tekutiny, tedy ani kávu, čaj nebo víno. Vylitá tekutina zůstává na povrchu ve formě kapek a ty lze jednoduše setřít ubrouskem či utěrkou. Prostírání na stůl vydrží déle čisté a náklady na údržbu jsou tak naprosto zanedbatelné.
  • Prostírání na stůl také rychle schne a snadno se žehlí, takže téměř bez práce máte vždy stylovou a praktickou dekoraci k vánočním hostinám.
  • Prostírání na stůl s duchem Vánoc je vyrobený v českých šicích dílnách Škodák.

Jak mít prostírání na stůl v kondici každý rok?

Po Vánocích ho vyperte do teploty 40 stupňů. Pak prostírání vyžehlete maximálně do 110 stupňů. Můžete vysušit v bubnové sušičce na normální teplotu. Nebělte ho, avšak je možno čistit perchloretylenem. Vždy na Vánoce pak ze skříně vytáhnete prostírání na stůl jako nové.

Parametry

  • Materiál
    100% polyester s teflonovou úpravou
  • Gramáž
    220 g/m²

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první kdo ohodnotí “Vánoční teflonové voděodolné prostírání na stůl – Stříbrné stromky”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hodnocení je povinné