Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!
Domů Povlečení Bestseller: české lněné povlečení

Bestseller: české lněné povlečení

Nejkvalitnější povlečení hledáme a chceme všichni. Mělo by krásně vypadat, nevyžadovat náročnou údržbu a mělo by se pod ním skvěle spát. Máte dojem, že takové povlečení ani nenajdete? U nás ano.

Jaké povlečení je nejlepší? Pro mnoho z nás to lněné

Povlečení ze lnu má řadu exkluzivních vlastností:

  • Len je velmi pevný a odolný

Lněné vlákno je velice pevné a je odolnější než většina textilních materiálů, a to dokonce i za mokra. Nedochází u něj k řídnutí, není náchylné k mechanickému poškození. V rámci ložního prádla je tak povlečení ze lnu prakticky nezničitelné.

  • Len dobře saje

Lněná látka skvěle absorbuje vlhkost, zároveň ale velmi rychle schne. Na pocení ve spánku je to nejlepší materiál na povlečení.

  • Len je přírodní a ekologický materiál

Přírodní len je biologicky rozložitelný materiál.

  • Len je velmi nenáročný na údržbu

Len je hypoalergenní, nestává se domovem roztočů ani bakterií. Hladká struktura lněného vlákna dobře uvolňuje nečistoty, vystačíte si tedy i s nízkými teplotami a ekologickými pracími prostředky. Škodákovo české lněné povlečení ale lze prát až na 60 °C, pokud to preferujete.

  • Len má výborné termoregulační schopnosti

Lněné ložní povlečení v zimě hřeje, v létě chladí, je to povlečení na celoroční použití

Nejlepší povlečení už znáte…

Otázka tedy není, jestli zvolit povlečení lněné, ale spíš jakou vybrat barvu. Dokonale vypadá lněné povlečení v přírodních barvách, pokud ale milujete vzory, ani to u nás není problém. Lněné povlečení 140 × 200 je klasika, nabízíme ale i prodloužené lněné povlečení 140 × 220.

TIP NA ZÁVĚR: Zatímco se každé povlečení opakovaným praním po trošičkách ničí, lněné povlečení se s každým vypráním stává příjemnější, měkčí a lepší.

Ikona pro scroll to top Škodák.