Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!

Prádelny Škodák

Simona Kollárová
Tel: +420 606 064 020
Email: pradelna@skodak.com
Adresa: Úprkova 1895, 696 62 Strážnice

Praní, sušení, mandlování a žehlení od roku 2015 v Prádelnách Škodák

V roce 2015 jsme koupili a následně zcela modernizovali prádelnu umístěnou v areálu bývalého výrobního závodu Šohaj Strážnice. Díky tomu jsme pod hlavičkou firmy Prádelny Škodák s. r. o., nyní schopni nabídnout nejenom samotné praní, ale také pronájem námi vyráběného sortimentu bytového textilu a také pracovních oděvů. Provoz prádelny je také připraven a certifikován pro praní nemocničního prádla a lůžkovin.

Standardně nabízíme procesy praní, sušení, mandlování a žehlení, a to včetně logistiky prádla mezi zákazníkem a prádelnou v předem dohodnutých cyklech. Prádelny Škodák jsou dílnou chráněnou a zaměstnáváme tedy přednostně pracovníky se zdravotním postižením, kteří mají omezenou možnost pracovního uplatnění.

Našim obchodním partnerů jsme tedy na základě zákona – § 81 odst. 2, písm. b) Zákona o zaměstnanosti – oprávněni poskytovat potvrzení o tzv. náhradním plnění, které nahrazuje povinnost zaměstnávat občany se zdravotním postižením. V případě Vašeho zájmu nás kdykoli můžete kontaktovat a rádi s Vámi probereme Vaše požadavky osobně a následně upravíme nabídku našeho zboží přesně podle Vašich požadavků a představ.

Realizujeme projekt za podpory EU a MPO ČR

Evropský fond pro regionální rozvoj

Realizujeme komplexní opatření vedoucí ke snížení spotřeby energií a celkové energetické náročnosti v objektu, kde sídlí Prádelny Škodák, s. r. o., ve Strážnici. Předmětem projektu je zateplení objektu a využití odpadního tepla, odpadní „šedé“ vody z praní, odpadního teplého vzduchu z žehlicích linek a instalace expandérové jednotky pro využití nízkotlaké parní složky z kondenzátu z plynového vyvíječe páry.

Fotogalerie

Video z naší prádelny

Kontakt

Prádelny Škodák, s. r. o.
Úprkova 1895
696 62 Strážnice
IČ: 29288762
DIČ: CZ29288762
Vedoucí: Simona Kollárová
Tel.: +420 606 064 020
E-mail: pradelna@skodak.com

Ikona pro scroll to top Škodák.