Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!

O nás - Bytový Textil Škodák a.s.

Jsme česká firma s mnohaletou tradicí

Již několik desetiletí se zabýváme prodejem a výrobou bytového textilu po celé České republice. V našich začátcích byl sortiment výrobků poněkud skromnější. Postupně jsme zařazovali další a další zboží, až se naše výrobní kapacita rozrostla na kompletní výběr bytových textilních doplňků.

Naším cílem bylo a stále je nabízet co nejširší portfolio kvalitních českých výrobků za dostupné ceny. O tom, že se nám to daří, svědčí to, že se dnes řadíme k největším výrobcům a obchodníkům s bytovým textilem v České republice. Od roku 2018 prezentujeme vlastní výrobu bytového sortimentu pod značkou Bytový textil Škodák, a. s.

Šicí dílny Škodák

V našich šicích dílnách šijeme bytový textil jak ve větších sériích (ložní soupravy, polštářky, přikrývky, prostěradla), tak i v menších, jimž jsou přizpůsobeny dílny na zakázkovou výrobu dle vašeho přání.

Látky v metráži pro šití na přání

V našem e-shopu najdete bohatý výběr látek v metráži, různé typy ubrusů, běhounů a prostírání, pestrou nabídku ložního povlečení z různých materiálů, prostěradla, povlaky na polštáře, polštáře a přikrývky, závěsy, zatemňovací závěsy, záclony, ručníky, deky, kuchyňské zástěry, utěrky a další. Prostě všechno, na co si jen dokážete z bytového textilu vzpomenout.

Služby i pro hotely a lékaře

Neustále se snažíme vyvíjet a vycházet vstříc potřebám svých zákazníků. To byl jeden z důvodů, proč jsme se pustili i do dalších služeb. V našich Prádelnách Škodák, s. r. o., nabízíme praní, sušení, mandlování a žehlení. Pereme tak pro hotely, penziony, ubytovny, restaurace, kavárny, nemocnice a lékaře. Od roku 2016 jsme pak naši nabídku sortimentu obohatili o kvalitní matrace, rošty a postele. V našich matracových studiích ve Veselí nad Moravou a Uničově naleznete postele z masivu.ce, které by vás zajímaly. 

Staňte se našimi zákazníky

Díky vlastní výrobě můžeme garantovat stoprocentní kvalitu. Naší prioritou jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet. Projděte si náš ložní, koupelnový i kuchyňský textil a naše rady a tipy, kde najdete spoustu inspirace ke krásnému bydlení.

Ikona pro scroll to top Škodák.