Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!

Podmínky soutěže

  1. Organizátor: Soutěž je organizována společností Bytový Textil Škodák, a.s. (dále jen “organizátor”).
  2. Termín soutěže: Soutěž začíná 17.11.2023 a končí 17.12.2023. Výherci budou oznámeni vždy v neděli, počínaje 26.11.2023 a konče 17.12.2023.
  3. Zúčastnit se může: Každý, kdo má účet na Facebooku nebo Instagramu a je starší 18 let.
  4. Jak se zúčastnit: Účastník musí sledovat profil Bytového Textilu Škodák na Facebooku nebo Instagramu, dát “like” na příspěvek o soutěži a označit v komentářích dva přátele. Účastníci mohou soutěžit na obou platformách, ale mohou vyhrát pouze jednou.
  5. Výběr výherců: Výherci budou náhodně vybráni ze všech platných komentářů na obou platformách. Každý výherce získá jednu z cen v předurčených kategoriích.
  6. Oznámení výherců: Výherci budou oznámeni na našem Facebooku a Instagramu. Budou kontaktováni prostřednictvím soukromé zprávy na příslušné platformě pro koordinaci doručení ceny.
  7. Doručení ceny: Ceny budou doručeny na adresu, kterou výherce uvede.
  8. Ostatní: Soutěž není sponzorována, podporována ani administrativně prováděna Facebookem nebo Instagramem. Účastníci uvolňují Facebook a Instagram od jakékoliv odpovědnosti související s touto soutěží.
  9. Souhlas s pravidly: Účastí v soutěži účastník vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a s rozhodnutím organizátora ve všech záležitostech týkajících se soutěže.

 #VanocniSoutezSkodak

Ikona pro scroll to top Škodák.