Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!
Domů Soutěže Podzimní soutěž o naši nejhezčí prodejnu na Facebooku a Instagramu!

Podzimní soutěž o naši nejhezčí prodejnu na Facebooku a Instagramu!

Podzim nabízí jedinečné barvy, vůně a atmosféru. U nás v BYTOVÉM TEXTILU Škodák jsme se rozhodli tento čas využít k něčemu speciálnímu a zároveň zapojit i vás, naše věrné zákazníky a sledující na sociálních sítích.

Naše prodavačky z 31 prodejen měly za úkol přivést podzimní atmosféru přímo do svých prodejen. Musíme říci, že výsledky jsou ohromující! Proto jsme vybrali sedm z nich, ze kterých můžete vybrat tu nejlepší.

Jak se můžete zapojit?

Je to jednoduché! Stačí si prohlédnout fotografie těchto vybraných prodejen s čísly od 1 do 7 na našem Facebooku a Instagramu a napsat do komentářů město, kde se nachází podle vás nejhezčí prodejna, nebo jen jednoduše uvést její číslo.

Co vám to přinese?

Kromě toho, že nám pomůžete vybrat tu nejlepší prodejnu, máte také šanci získat odměnu. Výherní prodejna získá speciální cenu za své úsilí. Ale to není vše! Mezi všemi, kteří hlasují, vybereme 2 šťastlivce, kteří od nás obdrží úžasný polštář a ručník.

Kdy soutěž končí?

Máte čas až do 29. října 2023, 23:59. Výherci budou vyhlášeni nejpozději do 1. listopadu 2023.

Neváhejte a zapojte se! Řekněte nám, která prodejna vás zaujala nejvíce a sdílejte naši soutěž s přáteli, kteří, stejně jako vy, milují podzim.

Těšíme se na vaše hlasy a přejeme vám krásné podzimní dny!

Vás e-shop Škodák tým.

Ikona pro scroll to top Škodák.