Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!
Domů Vánoce 2023 Příprava na vánoční sezónu v plném proudu!

Příprava na vánoční sezónu v plném proudu!

Zdravíme všechny milovníky útulného domova a krásného interiéru! Ještě se s námi léto ani nerozloučilo a u nás už je příprava na vánoční sezónu v plném proudu. Jak náš e-shop tým, tak i švadleny už s plným nasazením pracují a připravují se na vánoční svátky! Máme pro vás něco naprosto jedinečného!

Nové vánoční vzory

Dnešní den byl pro nás obzvlášť vzrušující. Přijel k nám kamion naplněný novými látkami, které nás naprosto nadchly. Kolekce vánočních vzorů je kouzelná – představte si zasněžené krajiny, roztomilé vánoční motivy, zářící hvězdy, krásné vánoční stromečky a mnoho dalšího. Je to doslova láska na první pohled. A nebojte se, látky máme v dostatečném množství pro všechny! Další nádherné vzory očekáváme každým dnem.

A co s těmito látkami chystáme? V tuto chvíli jsou na cestě do našich českých šicích dílen, kde z nich pod rukama nadaných švadlen vzniknou nádherné vánoční bytové doplňky – povlečení, dekorační povlaky na polštáře, ubrusy, prostírání a běhouny, závěsy a mnoho dalšího. Vše tak, aby váš domov získal tu pravou vánoční atmosféru.

Pokud se nemůžete dočkat, jak tyto novinky budou vypadat, sledujte nás na našich sociálních sítích na FACEBOOKu a INSTAGRAMu. Postupně vám tam budeme představovat všechny naše vánoční kolekce a garantujeme, že si je zamilujete!

Vánoce jsou časem klidu, radosti a pohody. My vám chceme pomoci, aby váš domov v tuto dobu vypadal dokonale a vytvářel tu pravou sváteční atmosféru.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci!

S pozdravem, váš Škodák e-shop tým.

Ikona pro scroll to top Škodák.