Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!
Domů Soutěže Úspěšná soutěž na Facebooku a Instagramu: Gratulujeme výhercům!

Úspěšná soutěž na Facebooku a Instagramu: Gratulujeme výhercům!

Milí zákazníci a fanoušci,

v uplynulém týdnu jsme měli tu čest pozorovat váš neuvěřitelný zápal do naší první velké soutěže na našem Facebooku a Instagramu. Bylo pro nás vzrušující vidět kolik z vás se do naší soutěže o hodnotné ceny zapojilo a jak jste soutěž sdíleli s vašimi přáteli.

Díky vašemu zájmu byla tato soutěž skutečným triumfem! Velice si ceníme každého z vás, kdo se do soutěže zapojil a měl šanci na výhru.

O co se soutěžilo?

1. místo – kvalitní bambusové ručníky | 2. místo – luxusní bavlněná chňapka se zástěrou | 3. místo – sada 3 utěrek

Ceny do soutěže na facebooku a instagramu.

Jak jste se mohli do soutěže zapojit?

Stačilo sledovat náš profil buď na Facebooku nebo Instagramu, dát like příspěvku a označit v komentářích 2 přátele, kteří by se také měli zúčastnit soutěže. Soutěž skončila 1.9.2023 ve 12:00.

A nyní k tomu nejdůležitějšímu – výhercům!

1. místo si odnesla Petra Procházková, která nám dokonce poslala fotku, jak jí výhra dorazila domů. My jí tímto gratulujeme a doufáme, že se vám výhra bude líbit!

2. místo vyhrála Jana Ciroková! Věříme, že s naší chňapkou a zástěrou budete doma u vaření za hvězdu a vaření vám půjde od ruky! Taktéž jsme ihned dostali fotku a my gratulujeme!

3. místo získala Hrbáčková Míška! Ta si odnesla sadu tří kvalitních utěrek nejen do kuchyně. I ona nám poděkovala a poslala fotku hned, jak jí cena dorazila domů!

Další soutěž je za rohem!

Ano, správně jste slyšeli. Již brzy přichází další šance získat fantastické ceny! Doporučujeme sledovat naše sociální sítě na Facebooku a Instagramu, abyste nezmeškali žádné podrobnosti o nadcházející soutěži. Nově máme založený i TikTok, tak nás nezapomeňte sledovat i tam!

Děkujeme vám všem za váš zájem a podporu. Těšíme se na další úžasná dobrodružství s vámi!

Vás e-shop Škodák tým.

Ikona pro scroll to top Škodák.