Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!
Domů Záclony Velká novinka! Nové vzory záclon, které jsou dechberoucí!

Velká novinka! Nové vzory záclon, které jsou dechberoucí!

Přestavujeme vám nové vzory záclon od Škodáka, které nejsou jen obyčejným kusem látky ve vašem domově, jsou plátnem, na kterém se odráží vaše osobnost, vkus a smysl pro krásu. S nadšením vám představujeme nové vzory žakárových záclon a voálů, které jsou naprosto dechberoucí. Záclony jsou připravené obměnit každou místnost ve vašem domově a obklopit vás atmosférou pohodlí a elegance.

Krása, která mluví sama za sebe

Z naší bohaté palety vzorů si vybere opravdu každý. Představte si jemné krajky, které roztančí světlo ve vašem obývacím pokoji, nebo moderní geometrické vzory, které dodají vaší pracovně charakter. A co víc? Každá naše záclona je symbolem výjimečnosti, vyrobená ze 100% polyesteru pro tu nejlepší kvalitu a odolnost.

Nejen okno do světa, ale i okno k vaší duši

Záclony mají tu magickou moc transformovat prostor nejen esteticky, ale i funkčně. Hledáte-li soukromí, mírnění ostrého denního světla nebo jen způsob, jak přidat teplý, vítající nádech vašemu domovu, správně zvolené záclony jsou odpovědí. Ať už chcete rozjasnit kuchyň svěžími pastely nebo dodat ložnici pocit klidu pomocí temnějších odstínů, máme pro vás řešení.

Perfektní záclony na míru vašim představám

Dobře chápeme, že každý prostor je jedinečný. Proto jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit záclony přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete záclony s olůvkem pro dokonalé vypnutí nebo upřednostňujete minimalismus bez olůvka, nic není v našem světě nemožné.
Naše služba šití na míru zaručuje, že vaše záclony budou sedět jako ulité a přesně odpovídat vašim potřebám a představám. Na výběr máme dokonce z mnoha řasících pásek, které vám nařasí vaši záclonu přesně podle vašich představ a snů.
O tom, jaké řasící pásky nabízíme a jak si je vybrat se dočtete zde.

Staňte se hvězdou našeho magazínu!

Vaše spokojenost a kreativita jsou pro nás inspirací, a proto bychom rádi oslavili krásu vašeho domova společně s vámi. Pochlubte se, jak jste začlenili naše záclony do vašeho interiéru, a sdílejte s námi fotografie vašich útulně upravených oken do zpráv na naše sociální sítě.
Ty nejlepší fotky vybereme a zařadíme je do článku, který vyjde 27. března!
A ještě menší tajemství na závěr: Pokud se nám nějaká fotka bude hodně líbit, tak si samozřejmě zaslouží i drobnou odměnu. Tak neváhejte a posílejte vaše fotografie!

Inspirace, která mění domovy

Nenechte si ujít šanci prozkoumat naši novou kolekci a objevit, jak mohou správně zvolené záclony změnit váš domov z běžného místa na oázu pohody a stylu. Každý kus z naší kolekce je vytvořen s myšlenkou na vás – naše vášnivé klienty, kteří hledají to nejlepší pro své domovy.

S láskou a pečlivostí vyrábíme každý produkt, aby odpovídal vašim přáním a očekáváním. Vaše spokojenost je naším největším úspěchem. Vytvořte si s námi domov, který bude nejen krásný na pohled, ale bude i příjemným místem pro život.

Objevte s námi kouzlo dokonalých záclon a voálů. Váš domov si zaslouží to nejlepší – a my jsme zde, abychom vám to nejlepší poskytli.

Váš Škodák e-shop tým vám děkuje za přečtení článku a přeje vám hezký den!

Ikona pro scroll to top Škodák.