Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!
Domů Matrace Víte o tom, že prodáváme i matrace značky Materasso?

Víte o tom, že prodáváme i matrace značky Materasso?

Vaše cesta za pohodlím a kvalitním spánkem začíná u nás! 🛏️

Váš domov zaslouží to nejlepší a my to víme. Zatímco mnozí z vás si oblíbili naše vybrané bytové textilie, rádi bychom vás seznámili s další dimenzí pohodlí. Ve dvou kamenných prodejnách ve Veselí nad Moravou a v Uničově nabízíme kvalitní matrace značky Materasso. Kromě našich luxusních matrací zde objevíte i pečlivě vybraný nábytek, včetně postelí od prestižních značek HpNábytek a Domestav.

Nechte se inspirovat a vychutnejte si jedinečný zážitek v našich prodejnách, kde můžete naše produkty osobně vyzkoušet a získat odbornou radu od našich specialistů.

Ať už nakupujete online na skodak.cz nebo nás navštívíte osobně, naše mise je jasná: Dodat do vašeho domova to pravé pohodlí.

Kde nás najdete?

Kamenná Prodejna Matrací Škodák Veselí nad Moravou

Naši prodejnu matrací ve Veselí nad Moravou najdete hned vedle naší prodejny Bytového Textilu Škodák. Nachází se na adrese: Sokolovská 1770, 698 01 Veselí nad Moravou. Na detail naší prodejny i s otevírací dobou se můžete podívat ZDE.

Na této prodejně nabízíme po telefonické domluvě MĚŘENÍ TLAKU UŽIVATELE NA MATRACI pomocí speciální tlakové podložky, která je vybavena mikro sensory. Ty monitorují tlak vašeho těla na matraci. V praxi to probíhá tak, že dojede specialista s potřebnými přístroji. Na základě naměřených hodnot vám za pouhých 30 minut dokáže doporučit nejvhodnější matraci přímo pro vás a pro váš dokonalý spánek!

Kamenná Prodejna Matrací Škodák Uničov

Další prodejnu matrací v Uničově najdete na stejném místě jako naši prodejnu Bytového Textilu Škodák. Nachází se na adrese: Dr. Beneše 84, 783 91 ,Uničov. Na detail naší prodejny i s otevírací dobou se můžete podívat ZDE.

Kvalitní matrace značky Materasso!

V našich prodejnách nabízíme velké množství značkových taštičkových a pěnových matrací pro kvalitní a zdravý spánek. Nabízíme matrace značky Materasso. Mnoho matrací máme vystavených v našich matracových studiích, kde si jednotlivé matrace můžete vyzkoušet a kde Vám rádi a ochotně poradíme s výběrem vhodné matrace. Matrace se od sebe liší různou tuhostí, nosností, výškou, použitým potahovým materiálem, proto budeme rádi, když navštívíte jednu z našich prodejen a matrace si osobně vyzkoušíte.

Děkujeme za přečtení článku a přejeme Vám hezký zbytek dne.
Váš Škodák e-shop tým!

Ikona pro scroll to top Škodák.