Při objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma!

PVC ubrusovina kopretiny na mintové – metráž šířka 140 cm – 20m role

Dodáváme po 20 metrových rolích.
Voděodolná PVC vrstva.
Díky textilnímu podkladu neklouže po stole.
PVC ubrusovina je vyrobena v České republice.

Popis produktu

Naše PVC ubrusovina kopretiny na mintové do školky je ideálním řešením pro školky. Zde jsou hlavní důvody, proč byste měli zvolit náš produkt:

  • Kvalitní a bezpečný materiál: Ubrus je vyroben z vysoce kvalitní měkčené PVC fólie. Fólie je zdravotně nezávadná a bezpečná pro děti. Materiál splňuje nejpřísnější hygienické normy.
  • Stabilita: Díky pevnému textilnímu podkladu zůstává ubrus na místě, což zabraňuje klouzání a posouvání, ať už během jídla nebo her.
  • Bezpečnost: Materiál ubrusu je nehořlavý, což zajišťuje vyšší bezpečnost při používání ve školkách, kde je bezpečnost dětí na prvním místě.
  • Snadná údržba: PVC ubrusovina je omyvatelná a snadno se udržuje. Stačí ji setřít hadříkem nebo vlažnou vodou, což usnadňuje odstraňování nečistot a rozlitých tekutin. Díky své odolnosti vůči skvrnám a vlhkosti je ideální pro každodenní použití.

Naše PVC látka v metráži je dostupná v praktických rolích o délce 20 metrů, což umožňuje snadné a flexibilní použití dle vašich potřeb. Můžete ji rozřezat na potřebné délky a přizpůsobit různým stolům nebo prostorám ve školce.

Dopřejte dětem klidný a pohodlný spánek s naším povlečením pro školky.

Péče o produkt

Neprát
Nelze chemicky čistit
Nelze bělit chlorovými prostředky
Nesušit v bubnové sušičce
Nežehlit
Náhradní plnění
Možnost vystavení 
Certifikace Oeko-Tex 100
Nezávadné pro děti do 3 let
Rozměry na míru
Ze všech látek
Platba na fakturu
Se 14 denní splatností

Dále by vás mohlo zajímat

Ikona pro scroll to top Škodák.